Контактирајте не

Ningbo Jiatong Оптико технологија копродукции, ООД

 

адреса

Qindu патот, Исток-Cixi, индустриска зона, Cixi Сити, Жеџијанг

Е-пошта

Е-пошта: max@nbjiatong.com

телефон

Тел: 0086-574-27615698 / 27615695

Факс: 0086-574-27892215WhatsApp Онлајн Chat!