• banner1玉楚
  • 海曙玉楚
  • banner2-1
  • banner3
  • IMG_0029
  • IMG_0113
  • IMG_0259
  • IMG_9952
  • IMG_0025
  • IMG_0102

за САД

Ningbo Jiatong Оптико технологија CO., LTD

е основана во 2004 година и се наоѓа во Longshan Таун, Cixi Сити, Жеџијанг, Кина, во близина на Ningbo порта. Тоа зафаќа површина од 30.000 m 2 , има 350 вработени. Ние сме професионални производител осветлување апаратот фокусира на истражување, развој и иновации на различни осветлување производи, технологии и решенија, и е опремен со интегрирана производствен капацитет за дизајн и развој, обработка на делови, производ собранието и др

Потпирајќи се на поволните предност на индустриски кластери, и одличен концепт на управување и режим на синџирот на снабдување, водечки цена предност е ...

Гледај Повеќе

Избрана Производи

WhatsApp Онлајн Chat!