• banner1玉楚
  • 海曙玉楚
  • banner2-1
  • banner3
  • IMG_0029
  • IMG_0113
  • IMG_0259
  • IMG_9952
  • IMG_0025
  • IMG_0102

Rreth SHBA

Ningbo Jiatong Optoelectronic Teknologji CO., LTD

është themeluar në vitin 2004 dhe gjendet në Longshan Town, Cixi City, Zhejiang, Kinë, në afërsi të portit Ningbo. Ajo mbulon një sipërfaqe prej 30.000 m 2, ka 350 të punësuar. Ne jemi prodhues profesional aplikim ndriçim duke u përqëndruar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe inovacionit të produkteve të ndryshme të ndriçimit, teknologjitë dhe zgjidhjet, dhe është e pajisur me një kapacitet të prodhimit të integruar për hartimin dhe zhvillimin, pjesë të përpunimit, kuvendi produktit dhe etj

Duke u bazuar në avantazhin favorshme të grup industrial, dhe konceptit të shkëlqyer të menaxhimit dhe mënyra e zinxhirit të furnizimit, një avantazh kryesor kosto ka qenë ...

Shiko më shumë

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat!