Sensori dhe drita e tavanit LED emergjente


 • Afati i çmimit:FOB Ningbo/CIF/CNF
 • MOQ:500 copë
 • Kushtet e pagesës:T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Përshkrim

  Dizajn i mirë. Dritë e pasme, pa rrjedhje drite, pa hije.Mbulesa dhe baza: PC. LED me performancë të lartë, konsum i ulët energjie, ndriçim i lartë. Lehtë për t'u instaluar. Nuk dridhet. Jetë shumë e gjatë. Pa kimikate toksike. Pa emetim UV

  Specifikim

  12.1 Sensori ECL1 dhe urgjenca 1


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  WhatsApp Online Chat!