Profili i kompanisë

N ingbo Jiatong Optoelectronic Technology Co, Ltd   

janë themeluar në vitin 2004 dhe gjendet në Longshan Town, Cixi City, Zhejiang, Kinë, në afërsi të portit Ningbo. Ajo mbulon një sipërfaqe prej 30.000 m 2, ka 350 të punësuar. Ne jemi prodhues profesional aplikim ndriçim duke u përqëndruar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe inovacionit të produkteve të ndryshme të ndriçimit, teknologjitë dhe zgjidhjet, dhe është e pajisur me një kapacitet të prodhimit të integruar për hartimin dhe zhvillimin, pjesë të përpunimit, kuvendi produktit dhe etj

Duke u bazuar në avantazhin favorshme të grup industrial, dhe konceptit të shkëlqyer të menaxhimit dhe mënyra e zinxhirit të furnizimit, një avantazh kryesor kosto është krijuar në industrinë.

Kapur për cilësi të lartë dhe kosto të ulët, Ne ofrojmë klientëve me seri të plotë të produkteve të ndriçimit me raportin më të mirë ecurinë e çmimeve, të tilla si ndriçimi inxhinieri dhe produkteve të ndriçimit për përdorim civil. Ne mund të plotësojnë kërkesat më të larta nga konsumatorët, zgjidhjen e problemeve teknologjike dhe për të krijuar një vlerë të veçantë për t'u bërë partner i mirë për konsumatorët të shumta.

Përfitojnë nga mbështetja përsosur teknike, cilësinë e produkteve të saj është miratuar nga bota. Ne kemi kaluar ISO9001: Menaxhimi i sistemit të cilësisë certifikimit 2008. Produktet e kanë kaluar çertifikatat e CE (LVD / EMC), GS, UL, CETL, MSA dhe etj

Aktualisht, biznesit tonë është përhapur në të gjithë Kinën dhe tregjet kryesore në botë, produktet tona të eksportohen në më shumë se 30 vende dhe rajone, të tilla si Evropa, SHBA dhe Azinë Juglindore, dhe të fitojë lavdëron nga përdoruesit vendas dhe të huaj me cilësi të mirë dhe çmimeve konkurruese.  

Si partneri juaj i besueshëm dhe besnik, ne do t'i përmbahen premtimeve, vazhdojnë përmirësimin, dhe gjithmonë të marrë sigurimin e produkteve me punën e mirë dhe të shërbimit të përkryer "si përgjegjësinë tonë.

 WhatsApp Online Chat!