Recessed Panel LED me mbrapa dritë


 • Term Çmimi: FOB Ningbo / CIF / CNF
 • Moq: 500pcs
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim                                                                                                                               

  Dizajni Decent
  Kthehu dritë, jo lightleak, nuk ka hije
  LEDs me performancë të lartë, konsumit të ulët të energjisë, shkëlqim të lartë
  të lehtë për instalim
  Nuk ka dridhje
  Extra jetë të gjatë
  të lirë nga kimikatet toksike
  Nuk emisioneve UV

  Specifikim

    EPSB-50RP EPSB-50RO
  Voltage Input (AC) 220-240 220-240
  Frekuenca (Hz) 50/60 50/60
  Fuqia (W) 50 50
  I dritës Flux (MM) 4700 4300
  Efficiency i dritës (MM / W) 95 90
  CCT (K) 3000-6500 3000-6500
  rreze Kënd 90 ° 120 °
  CRI > 80 > 80
  dimmable jo jo
  Temperatura përreth -20 ° C ~ 40 ° C -20 ° C ~ 40 ° C
  Efikasitetit të energjisë A + A +
  IP Vlerësoni IP20 IP20
  Size (mm) 595 * 595 * 65 595 * 595 * 65
  NW (Kg) 3 3
  Certifikim CE / RoHS CE / RoHS
  kënd të rregullueshme jo
  instalim recessed
  material Cover: PP / PS
  Base: Çeliku
  Garanci 5 vite

   madhësi                                                                                                                                          

  EPSB-R 尺寸 图

   

  Photometric Dat-EPSB-R

   Pajisje Perkujtimore

   

  instalimi component11

  Skenarët e aplikimit                                                                                                                                                                    

  Ndriçimi për supermarket, qendër tregtare, restorant, shkollë, spital, parking, depo, korridore dhe vende të tjera publike

  1

  Kompania e Informacionit:                                                                                                                                                                

  Fabrika Jiatong është themeluar në vitin 2004 dhe gjendet në Longshan Town, Cixi City, Zhejiang, Kinë, në afërsi të Ningbo
  portit. Ajo mbulon një sipërfaqe prej 30.000 m2, dhe ka 350 të punësuar. Ne jemi profesionistë aplikim ndriçim
  prodhues duke u përqëndruar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe inovacionit të produkteve të ndryshme të ndriçimit, teknologjitë
  dhe zgjidhjet, dhe është e pajisur me një kapacitet të prodhimit të integruar për hartimin dhe zhvillimin,
  pjesë të përpunimit, kuvendi produktit dhe etj
  Duke u bazuar në avantazhin favorshme e industriale cluster, dhe koncepti shkëlqyer të menaxhimit dhe
  mënyra e zinxhirit të furnizimit, një avantazh kryesor kosto është krijuar në industrinë.

  3

   inspektoj      

  2

   

  Certifikata:                                                                                                                             

  4

   

  Delivery:                                                                                                                                 

  4567

   

  Shërbimi ynë:                                                                                                                            Para se të shërbimit të shitjes

  1.Your hetim do të jetë përgjigjur menjëherë brenda 24 orëve

  2.Well-trajnuar dhe shtabet me përvojë do të përgjigjem pyetjeve tuaja në një anglishte të rrjedhshme

  3.OEM & ODM mirëpritur

  Dizajni 4.Free sipas kërkesës së klientit

   

  Pas shitjes shërbimi 

  1.We premtimi 50000H 3 vjet garanci për tub tona LED.

  2. Çdo produkteve të dëmtuar brenda garancisë do të merrni mirëmbajtjen ose zëvendësim pa kushte

  3.Protection i zonës shitjes tuaj, idetë e projektimit dhe të gjitha të dhënat tuaja private

  Pse të zgjidhni LED nga Jiatong?       

  ♥ Shërbimi ynë

     1.OEM & ODM janë ofruar.
     2.8 R & D më engineer.All pyetjet tuaja do të jetë përgjigjur në 24 orë.

     3.Distributorship është ofruar për dizajn tuaj unik dhe disa modele tona currect.
     4.Protection i zonës shitjes tuaj, Idetë e projektimit dhe të gjitha të dhënat tuaja private.
     5.Nëse e oder më shumë se 500pcs, ne do të kthehemi përsëri pagesën e mostrave.
  ♥ Besueshmëria 1.As kohë sa provë 72h plakjes me switching automatike para çdo dërgesë.
     2.100% Testi vibratility do të siguruar fortësi të grumbulluar.
     3.100% të rezistojë testit tension i AC85-305v bën të sigurt ata tuba pajtueshme për të dy 120V 277v. 
     4.More se mirëmbajtja 95% lumen bazuar në 6000h LM-80-08 testit

     5.-40 ° C deri 50 ° C (-40 ° F deri 122 ° F) mjedis ekstrem përputhje.

  ♥ Terms Tregtisë »» »

     - Pagesa: T / T, 30% depozitat para se të prodhimit, 70% bilancit të paguhet para dorëzimit.

     - çojë Prodhimi kohë për 100 ~ 500pcs: 7 diteve, 500 ~ 1000pcs: 10days

     - Mostra mund të dorëzohen në 3 ditë

     - Shipping port: Ningbo / Shanghai

  6532

   

  FAQ:                                                                                                                                                                                                         

  1.Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare? 
   A: profesional ndriçim LED produktet e fabrikës, e veçantë për Montimi LED i papërshkueshëm nga uji

   

  2.Pyetje: Pse duhet të blej dritën e udhëhequr nga Jiatong?
     A: Ne jemi prodhues të cilësisë më të mirë i papërshkueshëm nga uji montim drita, të bëjë biznes më shumë se 15 vjet.

  Ne jemi prodhuesi më i aftë në këtë fushat e dritave LED. Dhe ne kemi shumë përvoja për të bërë të avancuar udhëhequr.

   

  3.Pyetje: Si për garanci?

   A: Çdo produkt është mbuluar nga garanci tonë të plotë zëvendësimi.

  Shumë prej produkteve tona janë gjithashtu të drejtë për një garanci me miratuar kompanisë sonë.

   

  4 Q: Si mund të marr disa mostra? 
  A: 1, Mostrat janë bazë për bashkëpunimin tonë të ardhshëm afatgjatë.
     2, Lidhur mostrave të kushtojë & kosto ndërlidhës: Ju mund të paguani me PayPal, T / T, Western 
     Union, ne do të organizojmë Fedex, UPS për të dërguar jashtë për në një javë tuaj. 


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!